یکی از اصلی ترین مراحل چاپ کتاب اخذ سریع مجوز چاپ کتاب از ارشاد است. نمی شود که پس از ترجمه یا تالیف کتابی مستقیم به چاپخانه رفت و کتاب خود را چاپ کرد. باید مراحل چاپ کتاب به ویژه گرفتن مجوز سریع چاپ کتاب از ارشاد طی شود که روند خاص خود را دارد. پس اگر قصد چاپ کتابی را دارید، برای اخذ فوری مجوز از ارشاد و جلوگیری از اتلاف وقت بهتر است آن را به انتشاراتی مطمئن بسپارید که راه و چاه این کار را به خوبی می داند و در کمترین زمان می تواند تمام مراحل چاپ کتاب شما از ویراستاری گرفته تا اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد. پیشنهاد ما به شما موسسه ساهورا است.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040

تماس، واتس آپ، تلگرام


از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد چه کار کنید؟

اگر برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد عجله دارید بهتر است به دفتر موسسه انتشاراتی معتبر مراجعه کنید و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز کتاب از ارشاد به این موسسه کار را به آن مراجعه کنید. موسسه ساهورا با توجه به تجربه کاری بالا در حوزه چاپ و اخذ مجوز سریع از ارشاد برای چاپ کتاب می تواند در کمترین زمان مراحل چاپ کتاب شما را به سرانجام برساند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به دفتر موسسه ساهورا مراجعه کنید و مدارک لازم را برای شروع کار تحویل دهید و قراردادی را بین خود و ناشر منعقد کنید. و حتی می توانید به صورت آنلاین با مشاوره رایگان مشاورین موسسه ساهورا قرارداد خود به صورت اینترنتی عقد کنید.

کدام موسسه برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد بهتر است؟

برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد بهترین موسسه ساهورا است. این موسسه از همکارانی کمک می گیرد که در این کار کاملا حرفه ای هستند و به دلیل تجربه کاری به روند اداری گرفتن مجوز ارشاد برای چاپ کتاب به خوبی آگاهند و بنابراین می توانند در زمان محدودی کتاب شما را به چاپ برسانند. ساهورا خدمات متنوعی را برای کسب اعتماد مشتریان با کیفیت عالی ارائه می دهد.

هزینه اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد

برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد به هیچ وجه نگران هزینه نباشید. لازم نیست هزینه ای برای اخذ فوری مجوز چاپ پرداخت کنید. همان مبلغ اولیه که هنگام بستن قرارداد برای چاپ کتاب محاسبه می شود شامل تمامی هزینه ها از جمله اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد نیز می شود و بایت گرفتن مجوز چاپ هیچ هزینه ای از مشتری توسط موسسه ساهورا دریافت نمی شود. صفر تا صد کار خود را به ساهورا بسپارید و نگران هزینه آن نباشید.

درخواست اینترنتی برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد

برای اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد اگر با انتشارات معتبری چون ساهورا قرارداد ببندید سریعتر به نتیجه می رسید. زیرا وزارت فرهنگ و ارشاد به ناشران معتبر امتیازاتی برای ثبت اینترنتی درخواست مجوز داده که باعث صرفه جویی در زمان میشود. همچنین به منظور رفاه حال مشتریان دور از تهران ساهورا سیستمی را تعبیه نموده که می توانید از طریق آن وارد سایت ساهورا شده و درخواست اخذ سریع مجوز کتاب از ارشاد را به صورت اینترنتی در آن ثبت کنید. ساهورا بهترین ها را برای شما تدارک دیده است.