این روزها با نفوذ اینترنت در زندگی ما تمامی خدمات از جمله ارسال سریع کتاب به شهرستان در هر لحظه و هر زمانی امکان پذیر است. همه ما با استفاده از اینترنت می توانیم به تمامی شهر ها دسترسی داشته و از خدمات موسسه ساهورا استفاده کنیم. چاپ کتاب  و ارسال آن  به شهرستان یکی از خدمات ساهورا است تا حتی مشتری برای تحویل کتاب خود مجبور به مراجعه حضوری به دفتر موسسه نشود. با ارسال سریع کتاب به اطراف مشتریان ساهورا برای تحویل کتاب خود به زحمت نمی افتند.

ارسال سریع کتاب به شهرستان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

چاپ و ارسال سریع کتاب به شهرستان

ارسال سریع کتاب به شهرستان یعنی اگر مشتری ساکن شهری به غیر از تهران است و به صورت آنلاین و اینترنتی کتاب خود را سفارش داده است پس از چاپ کتاب می تواند از طریق پست کتاب به شهرستان آن را تحویل بگیرد و نیازی به مراجعه حضوری به دفتر موسسه نیست. تمامی روند چاپ کتاب به صورت اینترنتی طی خواهد شد و پس از تایید مشتری کتاب مورد نظر چاپ شده و سپس برای مشتری ارسال می شود. به همین سادگی.

هزینه چاپ و ارسال سریع کتاب به شهرستان

در مورد هزینه ارسال سریع کتاب به شهرستان باید گفت که این کار هیچ هزینه اضافی را شامل نمی شود و شما هر هزینه و مبلغی را که هنگام بستن قرارداد در مورد آن به توافق رسیده اید را برای تمامی خدمات این موسسه در نظر بگیرید. تمامی هزینه ها هنگام بستن قرارداد محاسبه می شوند و موسسه ساهورا موظف است با همان هزینه ابتدایی تمامی خدمات لازم برای مشتری را ارائه دهد. پس هیچ هزینه مازادی برای ارسال کتاب به شهرستان توسط مشتری پرداخت نمی شود. ساهورا در همه حال پشتیبان مشتریان خود می باشد.

بهترین انتشارات جهت ارسال سریع کتاب به شهرستان

در مورد ارسال سریع کتاب به شهرستان، و حتی در تمامی حوزه های دیگر، موسسه ساهورا به لحاظ حرفه ای و تخصصی بودن حرف اول را می زند. تمامی کارشناسان و مسئولین این موسسه سابقه ای چندین ساله در حوزه چاپ کتاب  و نشر  دارند و بنابراین خدمات خود را با کیفیت عالی و ممتاز ارائه می کنند. همچنین این موسسه برای کلیه خدمات خود از جمله ارسال سریع کتاب به شهرستان حداقل قیمت را در نظر گرفته تا بدین ترتیب بتواند از فشار مالی مشتریان خود اندکی بکاهد. هدف ما رضایت شماست.

ارسال سریع کتاب به شهرستان