دریافت اعلام وصول کتاب آخرین مرحله از مراحل اداری چاپ کتاب می باشد که به آن مجوز پخش کتاب نیز گفته می شود. گرفتن اعلام وصول کتاب فرآیندی پیچیده و البته زمان بر است. در این مرحله فرم های مربوط به کتابخانه ملی فرستاده می شوند و در آنجا پس از بررسی وصول کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال می شود و پس از اطمینان از اینکه کتابی که چاپ و منتشر می شود همان کتابی است که در وزارت به ثبت رسیده و تغییری در آن ایجاد نشده اجازه ثبت کتاب و اعلام وصول صادر می شود. کل این فرآیند تقریبا 1 ماه طول میکشد که البته برای مولفان کاری پیچیده و کسل کننده است. بنابراین می توانید دریافت اعلام وصول کتاب خود را به انتشارات ساهورا بسپارید و خیال خود را از کارهای کسل کننده اداری راحت کنید.

چاپ کتاب

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

اعلام وصول کتاب یعنی چی؟

اعلام وصول کتاب به این معناست که کتابی که مولف نوشته و قصد چاپ و انتشار آن را دارد با نسخه ای که در وزارت ارشاد وجود دارد کاملا یکسان است و پس از گرفتن مجوز چاپ کتاب در آن تغییری ایجاد نشده است و بنابراین انتشار آن بلامانع است. فرم اعلام وصول کتاب صرفا مربوط به روند امور اداری بین مراکز فروش کتاب و ناشر و وزارت ارشاد می باشد و به هیچ ارگان و سازمان دیگری ربط ندارد. بنابراین ممکن است برخی از موسسات و سازمانها از عدم اطلاع افراد سو استفاده کنند و ادعای داشتن فرم اعلام وصول کتاب را داشته باشند. موسسه ساهورا با سابقه طولانی مدت در حوزه اعلام وصل کتاب می تواند این مراحل اداری را برای مشتریان عزیز طی کند.

برای دریافت اعلام وصول کتاب چه کار باید کرد؟

اگر تجربه کافی در گرفتن اعلام وصول کتاب ندارید بهتر است این کار را دست ناشری معتبر بسپارید. ممکن است در این روند اداری گیج و سردرگم شوید اما با انتخاب ساهورا اعلام وصول کردن کتاب شما به سادگی و در سریعترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید. ساهورا با سابقه چندین ساله در گرفتن اعلام وصول کتاب راه و چاه این مسیر را به خوبی می داند و می تواند بدون دردسر کارها را ره به راه کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید تماس با موسسه ساهورا ثبت سفارش و بستن قرارداد گرفتن اعلام وصول کتاب و سپس منتظر شدن برای دریافت مجوز نشر می باشد. به همین سادگی با کمترین هزینه و در سریعترین زمان می توانید مجوز نشر خود را در دست داشته باشید.

روند اعلام وصول کتاب به چه صورت است؟

روند اعلام وصول کتاب روندی پیچیده و زمانبر است. دریافت اعلام وصول کتاب آخرین مرحله چاپ کتاب است. پس از دریافت مجوز چاپ کتاب و چاپ شدن کتاب ناشر باید 4 نسخه از کتاب را به وزارت ارشاد ارسال کند. در وزارت ارشاد بررسی می شود که کتاب چاپ شده با نسخه موجود در وزارت ارشاد یکسان باشد و دچار تغییری نشده باشد. پس از تایید اعلام وصول کتاب صادر می شود و کتاب شما می تواند وارد مراکز فروش کتاب شده و فروخته شود. موسسه ساهورا آماده ارائه ی تمامی خدمات در گرفتن اعلام وصول کتاب بوده و صفر تا صد مراحل مربوط به چاپ کتاب شما را بر عهده می گیرد.

آیا اعلام وصول کتاب هزینه دارد؟

در رابطه با هزینه گرفتن اعلام وصول کتاب موسسه ساهورا راهکارهای ویژه ای دارد. از آنجایی که این موسسه تجربه کاری طولانی مدتی در این حوزه دارد می تواند به خوبی هزینه های آن را مدیریت کرده و به حداقل ممکن تعدیل کند. بازم نیست برای دریافت اعلام وصول کتاب هزینه اضافی بپردازید. موسسه ساهورا صفر تا صد چاپ کتاب شما را با همان هزینه برآورد شده در هنگام ثبت سفارش انجام می دهد. پس با موسسه ساهورا دیگر لازم نیست نگران هزینه های دریافت اعلام وصول خود باشید.

آیا برای چاپ های بعدی کتاب هم باید اعلام وصول گرفت؟

بله باید برای چاپ های بعدی کتاب نیز اعلام وصول گرفت. روند گرفتن اعلام وصل برای چاپ های بعدی اندکی تفاوت دارد که موسسه ساهورا این کار را نیز برای مشتریان انجام می دهد. لازم نیست خود را به دردسر بیاندازید و در ادارت وقت خود را برای انجام این کار هدر دهید. موسسه ساهورا آماده ارائه ی هرگونه خدمات برای گرفتن اعلام وصول کتاب شماست.

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

برای اعلام وصول کتاب چه مواردی نیاز است؟

برای گرفتن اعلام وصول کتاب لازم است که دو برگ از فرم اعلام وصول کتاب را به صورت تایپ شده تحویل دهید. همچنین چند نسخه از کتاب چاپ شده باید تحویل وزارت ارشاد داده شود. باید مجوز قبل از چاپ نیز ارائه شود. همچنین باید یک نسخه از کتاب به موسسه خانه کتاب و 2 نسخه دیگر به واحد واسپاری کتابخانه ملی تحویل داده شود. موسسه ساهورا تمامی این کارها و رفت و آمد های اداری را در سریعترین زمان برای شما انجام خواهد داد

دریافت اعلام وصول کتاب بصورت آنلاین

برای دریافت وصول کتاب لازم نیست تک تک به انتشارات مختلف سر بزنید. می توانید ثبت سفارش خود و بستن قرار داد برای چاپ کتاب و گرفتن اعلام وصول کتاب را به صورت اینترنتی در سایت ساهورا ثیت کنید. حتی اگر در شهری به جز تهران ساکن هستید می توانید نمونه قرارداد را در دفتر اسناد رسمی شهر خود امضا کرده و برای موسسه ساهورا ارسال کنید.

کدام انتشارات اعلام وصول کتاب را سریع و رایگان انجام میدهد؟

موسسه ساهورا اعلام وصول کتاب شما را به رایگان می گیرد. بدین معنی که شما هنگام عقد قرارداد اولیه هزینه کل کار را پرداخت می کنید که این مبلغ هزینه گرفتن اعلام وصول کتاب را نیز شامل می شود. هزینه ای دیگر از شما دریافت نخواهد شد. فاکتور اولیه صادر شده برای شما کل کار چه ترجمه، چه طراحی جلد، جه ویراستاری و چه دریافت اعلام وصول کتاب را در بر می گیرد. ساهورا بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت در اختیار شما می گذارد.

چاپ کتاب