مرکز چاب کتاب ساهورا

جزیره کارآفرینی مولد صفر تا صد استارتاپ

خبرگزاری در رابطه با راه اندازی استارتاپ و کسب و کار اینترنتی با آقای دکتر شمس الدین یوسفیان گفتگویی کوتاه داشته است. ایشان یک کارآفرین سریالی هستند که در مسیر زندگی با راه اندازی جزیره کارآفرینی و مدیریت ۸ استارتاپ به موفقیتهای چشمگیری دست یافته و اکنون نیز به دنبال پیاده سازی دیگر ایده های خود در

بیشتر بخوانید

اخذ اسپانسر برای چاپ کتاب در مشهد

اخذ اسپانسر برای چاپ کتاب در مشهد می تواند برای مولفین ساکن مشهد که قصد چاپ کتاب خود را دارند موضوع مهمی باشد. بنابراین اگر مولفی بخواهد برای چاپ کتاب خود از اسپانسر استفاده کند باید سراغ انتشارات در مشهد برود که از اعتبار کافی برخوردارند و قرارداد منصفانه ای با مشتری عقد می کنند.

بیشتر بخوانید

چگونگی انتشار کتاب به هزینه خود

انتشار کتاب به هزینه خود به چه معناست؟ باید بپذیریم که یکی از بخش های اصلی چاپ و انتشار کتاب تامین هزینه های آن است. بالاخره انجام مراحل مختلف چاپ کتاب هزینه می برد.

بیشتر بخوانید

کتابتان را با اسپانسری انتشارات چاپ کنید

در صورتی که به دنبال اسپانسر چاپ کتاب هستید و قصد شما از چاپ کتاب برداشت سود مادی نیست در این صورت می توانید با انتشارات ساهورا به عنوان اسپانسر کتاب خود به توافق برسید

بیشتر بخوانید

هزینه چاپ کتاب

با اعتماد به موسسه ساهورا خواهید دید که هزینه چاپ کتاب در این سایت در مقایسه با سایر موسسات و انتشارات کم و ناچیز است. در واقع می تواند گفت که در این موسسه چاپ کتاب ارزان است. همچنین هزینه های جانبی نیز در این موسسه به حداقل ممکن کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید