اگر از ما بپرسید می گوییم برای نوشتن و تالیف کتاب سن و سالی وجود ندارد. یعنی سن چاپ کتاب محدوده خاصی ندارد. پس اگر ذوق و قریحه لازم برای نوشتن کتاب را در هر سن و سالی در خود می بینید می توانید قلم به دست گرفته و دست به کار شوید. البته برای گرفتن مجوز سن فرد باید حتما بالای هفت سال باشد و در غیر این صورت مجوز به نام یکی از والدین صادر خواهد شد. در مورد چاپ نیز می توانید به ساهورا اعتماد کنید تا مراحل چاپ کتاب شما را با شرایط مناسب انجام بدهد. البته بدیهی است که در سن پایین کتاب نوشته شده آنقدر ها هم مناسب چاپ نباشد. زیرا تجربه یک مولف در سن کم است و ممکن است بعدها پشیمان شود که چرا اولین نوشته های خود را چاپ کرده و منتظر تمرین و تجربه بیشتر نشده است. پس اگر می خواهید بدانید از چند سالگی می توان کتاب نوشت جواب روشن است، هر سنی که بخواهید و بتوانید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040

تماس، واتس آپ، تلگرام


از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

سن مناسب برای چاپ کتاب چند سالگی است؟

سن مناسب برای چاپ کتاب هفت سالگی است. اگر کودک شما هفت سال به بالا سن دارد، و اگر کتابی نوشته است و شما به عنوان والدین قصد چاپ آن را دارید، ساهورا در هر سنی از نوشته های آنها حمایت کرده و عهده دار چاپ کتاب خواهد بود. پس اگر کودک به سن مناسب رسیده و یا اگر کوچکتر است از طریق یکی از والدین خود می تواند با موسسه تماس گرفته و از مشاورین ما مشاوره رایگان دریافت کند و سپس برای چاپ کتاب خود اقدام کند. سن لازم برای چاپ کتاب سنی است که بتوانید نوشتاری صحیح و روان داشته باشید و بتوانید کتابی را از اول تا آخر نگارش کنید.

کودکان از چه سنی می توانند کتاب چاپ کنند؟

شاید سوال خیلی از کودکان و نوجوانان ما این باشد که از چند سالگی می توان کتاب چاپ کرد؟ پاسخ این سوال هفت سالگی است. می توانید با خیال راحت شروع به نوشتن کتاب خود کنید. البته قطعا کودکان در سنین مدرسه بیشتر به کمک والدین خود نیاز دارند. این کتاب هم می تواند تمرین و تجربه ای برای سالهای آتی و نویسندگی حرفه ای شود و هم می توان آن کتاب را به چاپ رسانید. برای چاپ آن موسسه ساهورا آماده خدمت رسانی است.

به چه سنی برای چاپ کتاب مجوز داده میشود؟

اگر کودکان و نوجوانان شما کتابی نوشته اند چاپ و گرفتن مجوز برای آن را از صفر تا صد به ساهورا بسپارید و با خیال راحت منتظر چاپ کتاب خود یا فرزندتان باشید. قانونا می توان برای کودکان هفت سال به بالا مجوز گرفت، در غیر این صورت مجوز به نام یکی از والدین خواهد بود. اگر کسی از شما سوال کرد از چند سالگی می توان کتاب چاپ کرد بگویید: پس از هفت سالگی! موسسه ساهورا آماده ارائه خدمات چاپ برای مشتریان می باشد.

چاپ کتاب