انتشار کتاب به هزینه خود به چه معناست؟ باید بپذیریم که یکی از بخش های اصلی چاپ و انتشار کتاب تامین هزینه های آن است. بالاخره انجام مراحل مختلف چاپ کتاب هزینه می برد. وقتی از انتشار کتاب به هزینه شخصی صحبت می کنیم یعنی خود مولف تمامی هزینه های آن را تقبل کند و با هزینه خود مراحل چاپ و انتشار کتاب خود را طی کند. اگر شما قصد دارید با هزینه خود کتاب چاپ کنید می توانید روی موسسه ساهورا حساب کنید. ساهورا بهترین راهکارها را برای شما در نظر دارد.

چاپ کتاب

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

 

برای انتشار کتاب به هزینه خود چه کاری باید انجام داد؟

برای انتشار کتاب به هزینه خود می توانید با موسسه ساهورا چه به صورت تلفنی و چه آنلاین تماس گرفته و از مشاوره رایگان این موسسه استفاده کنید. مشاوران موسسه ساهورا به طور تمام وقت آماده ارائه مشاوره بدون جانبداری و منفعت طلبی هستند و به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید چاپ کتاب به هزینه خود را با راحت ترین روش و کمترین مبلغ به اتمام برسانید و از هزینه های اضافی و کاذب در این امر جلوگیری نمایید. پس همین حالا با موسسه ساهورا تماس حاصل کنید.

انتشار کتاب به هزینه خود را در کجا انجام دهیم؟

برای انتشار کتاب به هزینه خود موسسه ساهورا می توانند بهترین گزینه باشد زیرا در حوزه چاپ و نشر کتاب سالها تجربه داشته و از تمامی زوایای آن به خوبی مطلع است. بنابراین هم می تواند در وقت و هم هزینه شما صرفه جویی کند. همچنین موسسه ساهورا از افرادی در این کار بهره می گیرد که همگی در حوزه خود مثل ویراستاری، طراحی جلد، صفحه بندی و ... متخصص و کاربلد هستند. بنابراین می توانند کتاب شما را در کیفیت مطلوبی به چاپ برسانند. برای چاپ کتاب به هزینه شخصی همین حالا با ساهورا تماس بگیرید.

برای کاهش قیمت انتشار کتاب به هزینه خود باید چه کرد؟

مهمترین اقدام برای کاهش هزینه انتشار کتاب به هزینه خود این است که فرایند چاپ کتاب خود را به یک موسسه معتبر بسپارید. در این آشفته بازار هستند موسساتی که هزینه دریافتی از مشتری را بالا می برند تا سود بیشتری برای خود بردارند. بنابراین باید انتشار کتاب به هزینه خود را به یک انتشارات مطمئن بسپارید. موسسه ساهورا آماده ارائه خدمات با نازلترین هزینه و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز می باشد.

چگونه سفارش انتشار کتاب به هزینه خود را آنلاین ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش انتشار کتاب به هزینه خود کافی است همین حالا به سایت موسسه ساهورا مراجعه کنید. نیازی به مراجعه حضوری نیست. پس از دریافت مشاوره رایگان از این موسسه و تصمیم گیری برای انتشار کتاب به هزینه خود می توانید سفارش چاپ کتاب خود را در سایت موسسه ساهورا ثبت کنید. کارشناسان این موسسه بلافاصله شرایط شما را بررسی کرده و قرارداد انتشار کتاب به هزینه خود شما را تنظیم می کنند.

چاپ کتاب