موسسه ساهورا به عنوان بهترین انتشارات کتاب آمل در تلاش است تا بتواند خدمات گسترده و متنوع خود را خارج از شهر تهران و در سایر شهرهای کشور توسعه دهد. بدین منظور یکی از شعب انتشارات ساهورا انتشارات آمل است که با هدف خدمت رسانی و همچنین تامین رفاه حال تمامی مشتریان تشکیل شده است. بنابراین اگر به دنبال ناشر در آمل هستید ساهورا در خدمت شما عزیزان بوده و آماده است تا خدمات نوین و متنوعی را برای شما فراهم سازد.

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

 

انتشارات چاپ کتاب آمل با پرداخت قسطی

یکی از ویژگی های انتشارات کتاب آمل امکان پرداخت اقساطی تمامی خدمات می باشد. پس دیگر نگران هزینه های چاپ کتاب خود نباشید. به ویژه همشهریان ساکن آمل می توانند برای چاپ کتاب خود به این انتشارات در آمل مراجعه کنند و کتاب خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت سفارش دهند. همچنین می توانید هزینه انتشارات برای کتاب در آمل را به طور اقساطی پرداخت کنید تا خیالتان از بابت فشارهای مالی ناشی از چاپ کتاب آسوده باشد.

ارزانترین انتشارات کتاب در آمل

اگر به دنبال انتشارات کتاب آمل برای کتب خود هستید تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مطلوب داشته باشد پیشنهاد ما به شما موسسه ساهورا است. در این موسسه می توانید کتاب خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در مقایسه با سایر انتشارات به چاپ برسانید. هدف موسسه ساهورا کمک به رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات با قیمتی منطقی و مطلوب است.

ثبت سفارش اینترنتی انتشارات کتاب از آمل

لازم به ذکر است که نیازی به مراجعه حضوری به دفتر انتشارات کتاب آمل نیست. می توانید به طور اینترنتی و آنلاین وارد سایت موسسه ساهورا شده و سفارش چاپ کتاب خود را در سایت ثبت کنید و مسئولان ساهورا در اسرع وقت سفارش شما را بررسی کرده و قرارداد را مطابق با خواست و سلیقه شما تنظیم خواهند کرد. می توانید این قرارداد را در انتشارات کتاب آمل به صورت حضوری امضا کنید یا آن را در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی امضا کرده و برای موسسه ارسال کنید.

چاپ کتاب