انتشارات استان گیلان یکی دیگر از شعب انتشارات ساهورا در سراسر کشورمان می باشد. این انتشارات با ارائه خدمات نوین و به روز به اهالی استان گیلان در تلاش است تا بتواند جهت پیشبرد اهداف و راحتی حال همشهریان قدمی بردارد. اگر به دنبال چاپ کتاب در گیلان هستید ساهورا آماده ارائه خدمات مختلف برای مشتریان می باشد. موسسه ساهورا یکی از معتبرترین انتشارات در استان گیلان می باشد که باعث شده اهالی این استان دیگر نیازی به رفت و آمد به تهران و سایر شهر ها را نداشته باشند.

انتشارات استان گیلان با چاپ سریع

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

 

کدام انتشارات گیلان چاپ تیراژ پایین انجام می دهد؟

در بین انتشارات استان گیلان موسسه ساهورا موسسه ای است که حاضر به چاپ کتاب در تیراژ پایین بدون افزایش قیمت می باشد. لازم نیست حتما کتاب مورد سفارش خود را در تیراژ بالا بخواهید. می توانید هر تعداد که نیاز دارید سفارش دهید و هزینه مازادی بایت این موضوع پرداخت نکنید. ساهورا این روزها تبدیل به یکی از مراکز اصلی چاپ کتاب استان گیلان تبدیل شده که امکانات و خدمات گسترده و متنوعی را عرضه می دارد. با ساهورا همراه باشید.

ارزانترین انتشارات در استان گیلان

به نسبت کشش استان و وضعیت اقتصادی و رفاهی اهالی استان، انتشارات استان گیلان تصمیم گرفته است تا تعرفه چاپ و نشر استان گیلان را به حداقل برساند تا عموم مولفان و دانشجویان بتوانند به سادگی از خدمات موسسه ساهورا استفاده کنند. نگران هزینه  چاپ کتاب خود نباشید. با موسسه ساهورا می توانید با قیمتی معقول و مناسب کتاب چاپ کنید. این موسسه پس از سالها کار حرفه ای و تخصصی هدف دارد تا رضایت مشتریان را کسب کند و در رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

انتشارات گیلان با بهترین کیفیت چاپ

موسسه ساهورا یکی از بهترین انتشارات استان گیلان در کیفیت چاپ می باشد. این موسسه با چاپخانه های معتبر همکاری کرده و کتاب تحویل داده شده را با بهترین کیفیت و بهترین مواد و کاغذ استفاده شده در چاپ تحویل میدهد. کیفیت کارهای موسسه ساهورا مثال زدنی و بی نظیر است که باعث ایجاد تجربه ای شیرین و لذت بخش از روند چاپ کتاب شما خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شماست.

انتشارات استان گیلان با چاپ سریع