این روزها اکثر دانشجویان و استادان به دنبال انتشارات جهت ترجمه کتاب هستند، زیرا به دلیل اهمیت بالای ترجمه کتاب در رزومه دانشجویان و نمره آن در مصاحبه دکتری، اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد و حتی دانشجویان کارشناسی به دنبال خدمات ترجمه و چاپ کتاب هستند. برای اینکه کیفیت کتاب ترجمه شده مناسب و قابل قبول باشد حتما باید انتشارات ترجمه کتابی که انتخاب می کنید انتشاراتی معتبر و تخصصی باشد. نمی توان به سادگی کتاب خود را به دست انتشاراتی سپرد که هیچ پشتوانه و پیشینه ای ندارد. این مقاله برای معرفی موسسه ساهورا تدوین شده و در ادامه مطلب با امکانات این موسسه به عنوان ناشر کتاب ترجمه شده خود آشنا خواهید شد.

معرفی انتشارات جهت ترجمه‌ کتاب

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

بهترین انتشارات جهت ترجمه کتاب

موسسه ساهورا، به عنوان انتشارات جهت ترجمه کتاب، از چندین هزار نفر برای انجام امور و خدمات خود به کار می گیرد. تمامی کارشناسان این موسسه در حوزه های مختلف مثل ویراستار، طراح، تایپیست و ... با دقت وسواسانه ای انتخاب شده اند و همگی در کار خود حرفه ای عمل می کنند. این گردهمایی بهترین ها در انتشارات و ترجمه ساهورا باعث شده است که موسسه ساهورا به یکی از مدعی ترین و معتبر ترین موسسات در بین انتشارات برای ترجمه کتاب تبدیل شود. می توانید با خیال راحت چاپ کتاب ترجمه شده خود را به ساهورا بسپارید.

هزینه انتشارات جهت ترجمه کتاب

تعرفه این انتشارات جهت ترجمه کتاب بسیار پایین در نظر گرفته شده است. زیرا این موسسه احترام ویژه ای برای مشتریان خود به ویژه دانشجویان و اهالی دانشگاه قائل است و سعی دارد تا با بکارگیری متخصصین منصف و کاهش هزینه های کاذب و غیر ضروری قیمت چاپ کتاب را به حداقل ممکن برساند. هدف اصلی این موسسه کسب رضایتمندی و اعتماد مشتریان و ارائه خدماتی با کیفیت با هزینه اندک به این مشتریان می باشد. از اینکه ساهورا را انتخاب کرده اید از شما ممنونیم.

انتشارات آنلاین جهت ترجمه کتاب

برای دسترسی به انتشارات جهت ترجمه کتاب نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر این انتشارات نیست. در هر شهری که هستید و هر زمان که اراده کنید می توانید از طریق سایت ساهورا به کلیه خدمات این موسسه دسترسی پیدا کنید. حتی می توانید چه به صورت تماس تلفنی و چه به صورت مکاتبه آنلاین از مشاورین موسسه ساهورا در رابطه با انتشارات جهت ترجمه کتاب مشاوره رایگان بگیرید. کارشناسان و مسئولان موسسه ساهورا به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

دسترسی آسان به انتشارات ترجمه کتاب

دسترسی به انتشارات جهت ترجمه کتاب آسان است. همانطور که گفته شد سایت این موسسه تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان بوده و همچنین شماره تلفن بخش های مختلف و آدرس دفتر در این سایت قید شده است. می توانید به راحتی بدون کوچکترین مشکلی به انتشارات ساهورا دسترسی داشته و از خدمات متنوع و گسترده ارائه شده در این موسسه استفاده کنید.

معرفی انتشارات جهت ترجمه‌ کتاب