اگر به دنبال انتشارات برای رمان خود هستید، موسسه ساهورا این مژده را برای شما به ارمغان آورده که خدمات چاپ رمان نیز در این موسسه با بهترین کیفیت عرضه می شود. مولفین دیگر نگران رمان چاپ کردن نباشند. موسسه ساهورا بهترین انتشارات برای رمان شما بوده و به مولفین عزیز کمک می کند تا به بهترین نحوه ممکن کتاب رمان خود را به چاپ برسانند. در چاپ کتاب با ساهورا همراه باشید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

نحوه انتخاب انتشارات مناسب برای رمان شما

جهت انتخاب انتشارات برای رمان باید به عوامل متعددی از جمله سابقه این موسسه در چاپ کتاب رمان، تیم تخصصی آن، هزینه نهایی کتاب رمان و ... دقت کنید. ساهورا با چندین سال سابقه کار به عنوان انتشارات برای چاپ رمان و بهره گیری از تیم تخصصی و متعهد و همچنین به حداقل رساندن هزینه چاپ رمان در هر بخش و حوزه ای به مناسب ترین انتشارات برای چاپ کتاب رمان تبدیل شده است که به طور شبانه روزی آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به تمامی مشتریان می باشد. اگر به دنبال بهترین انتشارات برای رمان خود هستید، همین حالا وارد سایت شوید در مورد خدمات آن مطالعه کنید.

هزینه چاپ کتاب رمان در انتشارات ساهورا

علاوه بر یافتن انتشارات برای رمان، موضوع دیگری که می تواند ذهن مولفان را به خود درگیر کند هزینه های چاپ کتاب رمان می باشد. در برخی از این انتشارات مخصوص رمان ممکن هزینه ها اندکی بالاتر از حد نصاب باشد. بالاخره هر انتشارات برای رمان تعرفه های خاص خود را ارائه می دهند. اما موسسه ساهورا با به کارگیری تیمی با بیش از 5000 نفر متخصص و استفاده از استراتژی های مخصوص در کاهش هزینه های حاشیه ای و کاذب و ارائه تعرفه های معقول به منظور رفاه حال مشتریان هزینه چاپ کتاب رمان را به حداقل رسانده آن را تعدیل کرده است. همین است که ساهورا را تبدیل به ارزان ترین انتشارات برای رمان کرده است.

از گرفتن مجوز تا چاپ کتاب در بهترین انتشارات برای رمان

قطعا ساهورا یکی از بهترین انتشارات برای رمان می باشد. این موسسه صفر تا صد رمان چاپ کردن را بر عهده گرفته و تمامی مسئولیت ها را تقبل می کند. مولفان می توانند با خیال راحت منتظر گرفته شدن مجوزشان از طریق بهترین انتشارات برای رمان، ویراستاری، طراحی جلد و ... بوده و بدون هیچ نگرانی نظاره گر روند طی شدن مراحل آن یکی پس از دیگری در بهترین انتشارات برای رمان باشند.

برای دسترسی به انتشارات آنلاین برای رمان ثبت نام کنید.

خوشبختانه امروزه انتشارات برای رمان به صورت آنلاین و اینترنتی نیز قابل دسترسی است و نیازی به طی مسافت طولانی و ملاقات حضوری در دفتر موسسه نمی باشد. مولفین عزیز کافی است وارد سایت انتشارات برای رمان ساهورا شده در آن عضو شوند. آنها می توانند از مشاوره های رایگان این موسسه استفاده کرده و از بهترین خدمات انتشارات برای رمان بهره مند شده اطلاعات مفیدی کسب کنند.

 چاپ کتاب