در صورتی که به دنبال اسپانسر چاپ کتاب هستید و قصد شما از چاپ کتاب برداشت سود مادی نیست در این صورت می توانید با انتشارات ساهورا به عنوان اسپانسر کتاب خود به توافق برسید. در این حالت تمامی هزینه چاپ کتاب، از صفر تا صد، بر عهده ی ااسپانسر چاپ کتاب خواهد بود و در واقع شما از مزایای چاپ کتاب با هزینه انتشارات سود خواهید برد. لازم است که حتما در شرایط این موضوع در قرارداد اسپانسری انتشارات به توافق برسید. اما چگونه؟ در ادامه مطلب توضیح بیشتری در این راستا خواهیم داد.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

چطور کتاب با هزینه انتشارات چاپ کنیم؟

در کل اسپانسر چاپ کتاب به این معناست که موسسه انتشارات تمامی هزینه  چاپ کتاب را تقبل می کند و در عوض پس از چاپ کتاب و فروش آن هیچ سهم مالی به مولف تعلق نمی گیرد. در واقع شما کتاب خود را با هزینه اسپانسر چاپ می کنید و از فروش آن نیز سهمی نخواهید داشت. این کار زمانی مناسب است که مولف به دنبال فروش کتاب نبوده و تنها برای تقویت رزومه خود قصد چاپ دارد. بنابراین بهترین کار یافتن اسپانسر چاپ کتاب می باشد که هم هزینه ای صرف نشود و هم مولف به هدف خود برسد. می توانید با موسسه ساهورا در این مورد مکاتبه کنید.

آیا ناشرین اسپانسر نویسندگان تازه کار و کتاب اولی هم می شوند؟

یک انتشارات هنگامی اسپانسر چاپ کتاب می شود که متقاعد شود این کتاب ارزش سرمایه گذاری داشته و هزینه های خرج شده را برمی گرداند. اگر مولفی تازه کار باشد ابتدا انتشارات ساهورا موضوع کتاب و شرایط فروش آن نسبت به موضوعات مشابه قبلی را پیش بینی کرده و اگر به این نتیجه برسد که اسپانسری انتشارات سود آور هست حتما بر روی کتاب صرف نظر اینکه نویسنده تازه کار است سرمایه گذاری خواهد کرد اسپانسر چاپ کتاب این مولفان نیز خواهد بود.

ما در ساهورا اسپانسر چاپ کتاب شما خواهیم شد

اگر به دنبال اسپانسر چاپ کتاب مطمئن هستید وارد سایت ساهورا شوید و در مورد این سایت و نحوه شرایط آن در اسپانسری انتشارات مطالعه کنید. این موسسه با سابقه چندین ساله در این حوزه و در نظر داشتن رفاه حال مولف بهترین شرایط را در چاپ کتاب با هزینه اسپانسر چاپ کتاب در اختیار مولفین قرار می دهد. ساهورا مطمئن تری اسپانسر برای چاپ کتاب شما بوده و مطمئن باشید که کتاب شما به بهترین نحو ممکن چاپ خواهد شد.

گرفتن اسپانسر کتاب مطمئن به صورت آنلاین

ساهورا مطمئن ترین اسپانسر چاپ کتاب است و خدمات زیادی را در این حوزه در اختیار مشتریان قرار می دهد. در صورتی که مسافت شما طولانی است، لزومی ندارد برای چاپ کتاب با هزینه انتشارات به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه کنید. به سادگی می توانید وارد سایت ساهورا شوید و با مشاورین موسسه ساهورا چه به صورتا تلفنی و چه آنلاین تماس گرفته و از شرایط آگاه شوید وهدف خود از چاپ کتاب را مطرح کنید تا اسپانسری چاپ کتاب بررسی شود. در صورت توافق بر سر قرارداد موسسه ساهورا به عنوان اسپانسر چاپ کتاب این امکان را فراهم کرده است که به صورت غیر حضوری قرارداد را امضا کنید. به این صورت که قرارداد برای شما ارسال شده و شما آن را در دفتر اسناد رسمی شهر خود امضا کرده و قرارداد را برای موسسه ارسال می کنید.

چاپ کتاب