یافتن انتشارات مناسب با ارزان ترین چاپ کتاب در صورتی مشکل خواهد بود که مشتری اطلاعات کافی و مناسبی در این حوزه نداشته باشد. مسلما اگر موسسات چاپ کتاب نامعتبر بدانند که شما در این مورد بی تجربه هستید، از این بی تجربگی سو استفاده خواهند کرد. منظور از ارزانترین چاپ کتاب یعنی موسسه ای که در آن قیمت چاپ و نشر ارزان باشد. چاپ ارزان به معنای چاپ بی کیفیت و بدون رعایت استاندارد ها نیست. بلکه به موسسه ای می توان لقب ارزان ترین چاپ کتاب را داد که همزمان با حفظ کیفیت قیمتی پایین تر از سایر انتشارات داشته باشند. چاپ کتاب رایگان چیزی است که ممکن همه به دنبال آن باشند، اما چگونه می توان به آن دست یافت؟ در صورتی که به دنبال ارزان ترین چاپ کتاب هستید با سایت ساهورا همراه شوید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

چطور کتابتان را ارزان چاپ کنید؟

برای دسترسی به ارزان ترین چاپ کتاب ابتدا باید در این حوزه اطلاعات کسب کنید. کارشناسان و مشاوران سایت ساهورا در خدمت عموم مشتریان هستند تا در مورد چاپ کتاب ارزان به آنها مشاوره دهند و کمک کنند تا هزینه های حاشیه ای و اضافی چاپ کتاب را کاهش داده و به ارزان ترین چاپ کتاب را داشته باشند. حتی با راهنمایی درست مشتری می تواند هزینه انتشار کتاب ارزان خود را به 600 هزار تومان کاهش دهد. ساهورا به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

ارزانترین چاپ کتاب را از انتشارات ما بخواهید.

ارزان ترین چاپ کتاب در مقایسه با سایر انتشارات مخصوص به موسسه ساهورا است. چرا که این موسسه با چاپ ارزان کتاب و کاهش هزینه های جانبی مانند طراحی جلد، قالب بندی، ویراستاری و ... توانسته است هزینه ها را به حداقل کشانده و به 600 هزار تومان برساند. به این ترتیب ارزانترین محل چاپ کتاب متعلق به ساهورا است که تنها هدف این موسسه در راستای انتشار کتاب ارزان کسب رضایت مشتری میباشد. ساهورا تمامی قوا و تلاش کارمندان خود را به کار گرفته تا بتواند رضایت مشتریان و اعتماد آنها را جلب کند. از اینکه به ساهورا اعتماد دارید خوشحالیم. برای سفارش ارزان ترین چاپ کتاب وارد سایت ساهورا شده  همین حالا اقدام کنید.

چاپ کتاب ارزان با تیراژ پایین

برای داشتن ارزان ترین چاپ کتاب لزومی ندارد که تیراژ کتاب شما بالا باشد. موسسه ساهورا با تکیه بر تعهد کاری و وجدان اخلاقی کارمندان و به منظور کسب رضایتمندی مشتریان خدمات چاپ کتاب ارزان را با تیراژ پایین نیز ارائه می کند. بنابراین دیگر لزومی ندارد تعداد سفارشی کتاب شما بالا باشد، با هر تعداد درخواستی می توانید از خدمات ارزان ترین چاپ کتاب بهره ببرید. همین حالا با کارشناسان و مشاوران ساهورا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

کدام انتشارات ارزان ترین چاپ کتاب را دارد؟

ارزان ترین چاپ کتاب، همانطور که تا اینجا نیز گفته شد متعلق به انتشارات ساهوراست. چرا که موسسه ساهورا سالیان طولانی در این حوزه فعالیت داشته و توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند. تیم ساهورا به خاطر داشتن شرایط آنلاین و استفاده از تیم 5000 نفره حرفه ای در هر بخش و به کار بردن استراتژی های متفاوت توانسته است هزینه چاپ کتاب را به شدت تعدیل کند و با توجه به بودجه و هدف شما از چاپ کتاب هزینه های آن را تقلیل دهد. همین است که ساهورا را به ارزان ترین موسسه در چاپ کتاب تبدیل کرده است.

چاپ کتاب