این روزها که انتشارات بوشهر ساهورا کار خود را آغاز کرده است، همشهریان بوشهری در دسترسی به انتشارات چاپ کتاب در بوشهر قدرت عمل بیشتری یافته اند. دیگر چاپ و نشر کتاب در بوشهر مشکل پیچیده ای نیست و در سایه فعالیت های بی دریغ ساهورا اکنون انتشارات بوشهر آماده ارائه خدمات متنوع و گسترده خود در این شهر می باشد. این مژده را به همشهریان بوشهری خود می دهیم که دیگر نیازی به سفر به تهران و سایر شهر ها نیست. در شهر خودتان می توانید با بهترین ناشر در بوشهر ارتباط داشته باشید. ساهورا کار شما را آسان کرده است.

انتشارات بوشهر

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

چاپ و نشر فوری در انتشارات بوشهر

انتشارات بوشهر ساهورا در کنار ده ها برتری که نسبت به سایر انتشارات  چاپ کتاب سرعت عمل خوبی نیز در ارائه سفارشات خود دارد. از این رو مشتریان این موسسه باید بدانند که در صورتی که برای تحویل کتاب خود عجله دارند می توانند از خدمات سریع و فوری ساهورا بهره ببرند و سفارش خود را در اسرع وقت و البته با کیفیتی عالی تحویل بگیرند. کارشناسان موسسه ساهورا به دلیل سابقه کاری زیاد می توانند بدون هرگونه اتلاف وقتی سفارشات شما را آماده کنند.

انتشارات بوشهر با قیمت مناسب

ارائه تعرفه پایین و قیمت مناسب در انتشارات بوشهر به این دلیل انجام شده تا تمامی شهروندان بوشهری بتوانند در صورت نیاز از این خدمات استفاده کنند و کسی برای چاپ کتاب  و نشر در بوشهر با مشکل مواجه نباشد. از این رو تیم مجرب و متعهد و البته با وجدان موسسه ساهورا هزینه چاپ کتاب  خود را کاهش داده و خدمات خود را با نازلترین قیمت تحویل مشتری می دهد. همچنین در نظر داشته باشید که کم بودن قیمت دلیلی بر عدم کیفیت نیست. این موسسه خود را موظف می داند که با هر تعرفه و قیمتی خدمات خود را با بالاترین میزان کیفیت تحویل مشتری دهد. رضایتمندی شما هدف ما است.

 سفارش آنلاین در انتشارات بوشهر

برای سفارش در انتشارات بوشهر کافی است همین حالا وارد سایت موسسه ساهورا شوید و سفارش خود را در بهترین انتشارات چاپ کتاب در بوشهر ثبت کنید. پس از بررسی های اولیه و عقد قرارداد سفارش شما توسط بهترین متخصصین انجام می شود و می توانید پس از گذشت زمان مقرر از طریق همین سایت نیز سفارش خود را تحویل کرده و در صورت رضایت آن را وارد مرحله چاپ کنید.

دریافت مجوز کتاب در انتشارات بوشهر

دریافت مجوز کتاب شما توسط انتشارات بوشهر انجام می شود. یعنی پس از ثبت سفارش خود در موسسه ساهورا در واقع این موسسه عهده دار تمامی خدمات از صفر تا صد خواهد بود. بنابراین دریافت مجوز کتاب نیز یکی از مراحل کار است که می توانید با خیالی آسوده به انتشارات بوشهر ساهورا بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز طبق روال و به خوبی پیش خواهد رفت.

انتشارات بوشهر