امروزه افراد زیادی به دنبال گرفتن امتیاز چاپ کتاب برای دکتری هستند. اگر دانشجو هستید به خوبی می دانید که مصاحبه دکترا شرط  پذیرش در مقطع دکتری است و هر چه امتیاز و رزومه دکترا قویتر باشد پس احتمال پذیرش بالا می رود. بنابراین نباید از امتیاز چاپ کتاب برای دکتری چشم پوشی کرد. به ویژه اگر مقاله نوشته شده دارید، باید بدانید که در مصاحبه دکترا هر فعالیتی نمره خود را دارد و در واقع نمی توان با نوشتن تعداد مقالات زیاد نمره را بالا برد. امتیاز چاپ کتاب جایگاه خود را دارد. اگر می خواهید امتیاز چاپ کتاب برای دکترا بگیرید در ادامه مطلب با سایت ساهورا همراه باشید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

امتیاز چاپ کتاب برای دکتری چقدر است؟

امتیاز چاپ کتاب برای دکتری نمره مشخصی دارد. می دانیم که از 40 نمره مصاحبه 4 نمره به تالیف و ترجمه کتاب اختصاص داده شده است. البته نباید اثرات غیر مستقیم چاپ کتاب برای دکترا را فراموش کرد. چاپ کتاب انواع متعددی دارد. تبدیل پایان نامه به کتاب، تالیف یک کتاب یا ترجمه کتاب های به روز جدید می توانند امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکترا را برای شما به ارمغان بیاورند. بنابراین برای تقویت رزومه دکترا خود باید همین حالا دست به کار شوید و به فکر گرفتن امتیاز کتاب برای دکترا باشید. موسسه ساهورا سالهاست که دانشجویان را در این امر حمایت و راهنمایی می کند و کمک می کند تا به بهترین نحو ممکن امتیاز چاپ کتاب برای دکترا را اخذ کنند.

سریعترین روش برای دستیابی به امتیاز چاپ کتاب برای دکترا

اگر برای رسیدن به امتیاز چاپ کتاب برای دکترا عجله دارید، ساهورا بهترین انتخاب است. موسسه ساهورا همراه با تیم تخصصی و خبره خود در زمینه چاپ کتاب در سریعترین زمان ممکن و زمانی کمتر از یک ماه کتاب شما را آماده می کند و شما می توانید امتیاز کتاب برای دکترا را به سادگی بگیرید. به دلیل اینکه فرآیند چاپ کتاب برای افراد بی تجربه زمان بر است، پس برای اینکه گرفتن امتیاز کتاب برای دکتری خود را تضمین کنید بهتر است این روند را به دست موسسه ساهورا بسپارید.

مشاوره رایگان جهت کسب امتیاز مصاحبه دکتری از طریق چاپ کتاب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گرفتن امتیاز چاپ کتاب برای دکتری می توانید با مشاورین موسسه ساهورا به صورت آنلاین یا تلفنی تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید و از آنها در مورد نحوه گرفتن امتیاز چاپ کتاب برای مقطع دکتری به صورت رایگان مشاوره بگیرید. مشاورین ساهورا به طور دائمی آماده کمک و راهنمایی شما در مورد چاپ کتاب و چگونگی تضمین گرفتن امتیاز آن برای دکتری هستند.

آیا دریافت امتیاز چاپ کتاب برای دکتری هزینه بر است؟

دریافت امتیاز چاپ کتاب برای دکتری با موسسه ساهورا امری هزینه بر نیست. به این دلیل که موسسه ساهورا با توجه به حرفه ای بودن در این زمینه و داشتن تجربه کاری زیاد به خوبی به فوت و فن کار مسلط است و بنابراین می تواند از هزینه های اضافی و کاذب در دریافت امتیاز چاپ کتاب برای دکتری جلوگیری کند. بنابراین شما می توانید با کمترین هزینه امتیاز چاپ کتاب برای دکتری را بگیرید. همین حالا برای ثبت سفارش خود اقدام کنید.

چاپ کتاب