بستن قرارداد با یک انتشارات ارزان قیمت نیازمند دقت و جستجوی یک ناشر ارزان است. یک انتشارات ارزان علاوه بر قیمت پایین، کیفیت خوبی نیز ارائه می کند. بنابراین در اینجا صرفا پایین بودن قیمت ملاک نیست. بلکه در کنار آن عوامل دیگری همچون سرعت و کیفیت نیز مد نظر هستند. موسسه چاپ کتاب ساهورا یکی از معدود ترین انتشارات بوده همراه با حفظ کیفیت و ارائه ی خدمات متنوع و به روز، هزینه چاپ کتاب را نیز به حداقل رسانده و تبدیل به ارزانترین انتشارات شده است.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

چگونگی چاپ کتاب در یک انتشارات ارزان قیمت

برای بستن قرارداد با یک انتشارات ارزان قیمت در ابتدا باشد ناشر خود را انتخاب کنید. برای این کار می توانید از مشاوره رایگان ساهورا کمک بگیرید. می توانید به طور آنلاین یا از طریق تماس تلفنی با مشاورین موسسه ساهورا تماس گرفته و اطلاعات کامل و جامعی از نحوه بستن قرارداد ارزان قیمت و نشر ارزان کتاب بگیرید. این مشاورین با کمال میل حاضر به راهنمایی شما و بوده و به تمامی سوالات شما در مورد چاپ و نشر ارزان قیمت کتاب پاسخ می دهند. در این صورت می توانید انتخابی آگاهانه برای بستن قرارداد ارزان قیمت با یک ناشر ارزان قیمت داشته باشید و علاوه بر قیمت پایین از کیفیت خوب خدمات نیز بهره ببرید.

ساهورا چطور به یک انتشارات ارزان قیمت تبدیل شد؟

ساهورا تبدیل به یک انتشارات ارزان قیمت شده است، زیرا با توجه به اینکه روند چاپ کتاب دارای مراحل مختلفی مانند تایپ، صفحه آرایی، ویراستاری و ... است، موسسه ساهورا با به کارگیری چندین نفر در این حوزه های مختلف و استفاده از کارمندان متعهد و منصف توانسته است هزینه چاپ کتاب شما را به حداقل برساند. بنابراین با توجه به راهکارهایی که طی سالها کسب کرده ایم میتوانیم با حذف حواشی و متعادل سازی هزینه ها در مراحل اجرایی و اداری حتی در تیراژ پایین نیز هزینه ها را تقلیل دهیم و قرارداد ارزان قیمت با مشتریان خود ببندیم.

انتشارات ارزان قیمت با تضمین کیفیت و سرعت

بستن قرارداد ارزان قیمت با ساهورا مزایای متعدد دیگری نیز برای شما خواهد داشت. موسسه ساهورا با متخصصین و کارشناسان با تجربه ای همکاری می کند که همگی سابقه طولانی داشته و می توانند مراحل چاپ و نشر ارزان قیمت کتاب شما را با سرعت طی کرده و آن را با کیفیتی عالی حتی در تیراژ پایین تحویل مشتری دهند. بنابراین بستن یک قرارداد ارزان قیمت می تواند بسیار سودمند و لذت بخش باشد.

عقد قرارداد اینترنتی با یک انتشارات ارزان قیمت

برای بستن قرارداد ارزان قیمت لازم نیست به دفتر موسسه مراجعه کنید. می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. حتی اگر در شهری به غیر از تهران ساکن هستید می توانید قرارداد ارزان قیمت خود را در دفتر اسناد رسمی خود امضا کرده و برای موسسه ساهورا پست کنید. موسسه ساهورا همه فکر را برای راحتی شما کرده است. بنابراین بستن قرارداد ارزان قیمت با موسسه ساهورا برای شما مزایای بسیاری دارد که باعث می شود تجربه ای شیرین از نشر ارزان کتاب خود داشته باشید.

چاپ کتاب