ما در این مقاله انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی را به شما معرفی خواهیم کرد. بنابراین اگر شما کتابی علمی و آموزشی دارید که می خواهید آن را به چاپ برسانید یا استاد دانشگاه هستید و برای دانشجویان خود قصد چاپ کتاب دانشگاهی دارید و به دنبال ناشر کتب دانشگاهی مطمئن و معتبر می گردید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. چاپ کتابهای دانشگاهی معقوله ای حساس است که باید تحت نظارت موسسه ای کاربلد صورت بگیرد، به همین دلیل نمی تواند برای چاپ آن به هرکسی اعتماد کرد. ما به عنوان بهترین انتشارات برای چاپ کتب دانشگاهی انتشارات ساهورا را معرفی می کنیم که مطمئن ترین و معتبر ترین انتشارات کتب دانشگاهی می باشد.

چاپ کتاب

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

سریعترین انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی

در انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی سرعت یکی از مولفه های حساس و مهم است که باید به آن توجه داشت. اگر مولف برای چاپ کتاب خود عجله داشته باشد یا کتاب مورد نظر باید در محدوده خاصی از زمان تهیه و تنظیم شود پس باید به دنبال سریع ترین انتشارات برای چاپ کتاب دانشگاهی باشد. به منظور سرعت بخشیدن به روند چاپ کتاب ساهورا راهبرد هایی  را به کار برده که در بین سایر انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی بی سابقه و مخصوص به ساهورا می باشند. نتیجه این راهبرد ها این است که ساهورا تبدیل به سریع ترین انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی شده است.

انتشارات جهت چاپ کتاب دانشگاهی را آنلاین کردیم

برای یافتن انتشارات جهت چاپ کتاب دانشگاهی لازم نیست تک تک به دفاتر انتشارات مختلف سر بزنید و شرایط هر یک را جویا شوید. قطعا هیچ کس این حد از وقت و حوصله را ندارد. در انتشارات ساهورا لزومی به مراجعه به دفتر این موسسه نیست، می توانید به سایت موسسه ساهورا مراجعه کنید و در صورت نیاز با مشاوران این موسسه ارتباط برقرار کرده و در مورد چاپ و نشر کتب دانشگاهی اطلاعات کسب کنید. از شرایط و هزینه های لازم بسته به نیاز و خواسته تان مطلع شوید و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید. دقت داشته باشید که کل این روند در ساهورا رایگان است و شما فقط هزینه چاپ کتاب خود را پرداخت خواهید کرد.

قیمت انتشار و چاپ کتب دانشگاهی در ساهورا

در انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی ساهورا، تیمی با چندین نفر متخصص در تمامی زمینه ها مثل، ویراستار، طراح، صفحه آرا و ... با یکدیگر همکاری دارند. تک تک این افراد در حوزه مربوط به خود به ویژه در چاپ کتابهای دانشگاهی خبره و حرفه ای بوده و حرف اول را می زنند. موسسه ساهورا توانسته با همفکری اعضای خود و استفاده از استراتژی مخصوص در انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی قیمت چاپ کتاب را به حداقل برساند تا مشتری بتواند با قیمتی معقول و مناسب و کیفیتی عالی از خدمات این انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی استفاده کند.

نحوه عقد قرارداد با انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی

برای عقد قرارداد با انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی به ویژه انتشارات ساهورا می توانید به دفتر موسسه مراجعه کرده و آنجا قرارداد را امضا کنید. همچنین اگر ساکن شهری به غیر از تهران هستید موسسه ساهورا می تواند نمونه قرارداد را برای شما بفرستد و شما آن را در دفتر اسناد رسمی شهر خود امضا کرده و برای موسسه ارسال کنید. این انتشارات جهت چاپ کتب دانشگاهی از هر لحاظ رفاه مشتریان خود را در نظر می گیرد.

چاپ کتاب