انتشارات چاپ کتاب یکی از موضوعات مهم در بین دانشجویان و اساتید می باشد. صاحب اثرات حتما برای چاپ کتاب خود به دنبال انتشاراتی خوب و مناسب می گردند تا بتوانند نوشته ها و ترجمه های خود را در آن به ثبت برسانند. از این رو، گاها ممکن است موضوع یافتن ناشر برای چاپ کتاب دغدغه بسیاری از اهل کتاب باشد. برای یافتن انتشاراتی خوب لازم است حتما تحقیقات لازم را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از انتشارات مطرح در سطح کشور با نام انتشارات ساهورا آشنا سازیم.

انتشارات چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

بهترین انتشارات برای چاپ کتاب

برای اینکه بتوان یک انتشارات چاپ کتاب را با عنوان "بهترین" خواند، عوامل زیادی دخیل هستند. کیفیت کار ارائه شده، زمانبندی و تحویل به موقع، جنس کاغذ، صفحه آرایی و ویراستاری همگی می توانند در کتاب اثر زیادی داشته باشند. بنابراین، باید دقت کرد که از چه انتشاراتی برای چاپ کتاب خود استفاده می کنید و در ازای هزینه ای که می پردازید کتاب درخوری به دست می آورید یا نه. انتشارات ساهورا سالهاست که امتحان خود را در این حوزه پس داده است. بی شک ساهورا یکی از بهترین ها بوده و خدماتی که ارائه می کند همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

کمترین قیمت انتشارات چاپ کتاب

انتشارات چاپ کتاب ساهورا یکی از ارزان ترین انتشارات است. با توجه به وضعیت اقتصادی جهان و بالا رفتن هزینه های چاپ و نشر کتاب گاها ممکن است با قیمت های نجومی در این حوزه روبرو شویم. موسسه ساهورا با کنترل هزینه ها و حذف تمامی هزینه های غیر ضروری می تواند شما را با حداقل هزینه صاحب کتاب کند. سیاست های این موسسه موجب شده تا قیمت انتشارات کتاب تا حد چشمگیری کاهش بیابد. پس نگران هزینه چاپ کتاب خود نباشید.

انتشارات چاپ کتاب با تحویل غیرحضوری و فوری

در انتشارات چاپ کتاب ساهورا وقت شما تلف نخواهد شد. اولا که نیازی به مراجعه دائمی به دفتر مجموعه نیست. دوما اینکه شما خود تعیین کننده زمان تحویل کتاب خود خواهید بود. انعطاف پذیری موسسه ساهورا یکی از ویژگی های مثبت آن می باشد. شما می توانید بنا به شرایط خود حداکثر وقت برای چاپ کتاب را انتخاب کنید و در همین بازه زمانی آن را تحویل بگیرید. به همین سادگی.

ثبت سفارش آنلاین در انتشارات چاپ کتاب

برای ثبت سفارش خود در انتشارات چاپ کتاب ساهورا می توانید از هر جایی که هستید وارد سایت ساهورا شده و به راحتی سفارش خود را در آن ثبت کنید. در صورت نیاز به مشاوره همکاران ما در خدمت شما خواهند بود. اگر به دنبال انتشارات برای چاپ کتاب خود هستید قطعا ساهورا می توانید یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. وقت را از دست ندهید و همین حالا اقدام کنید.

انتشارات چاپ کتاب