به دنبال انتشارات برای ثبت شابک هستید؟ شابک یک شناسه سیزده رقمی بین المللی برای کتاب است که توسط خانه کتاب ارائه می شود. به نوعی این کد شناساگر و در واقع هویت کتاب را به ثبت میرساند و برای هر کدام منحصر به خود آن کتاب است. اما نحوه گرفتن شابک چگونه است؟ مثل تمامی مجوز های دیگر گرفتن شابک نیز مراحل اداری مخصوص به خود را دارد. ثبت شابک عملی پیچیده نیست اما برای فردی تازه کار و مولفانی که تجربه زیادی در این فت و آمد های اداری ندارند می تواند گیج کننده باشد. بنابراین بهتر است به دنبال ناشر برای ثبت شابک باشید تا هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. در ادامه مطلب با ساهورا همراه باشید.

چاپ کتاب

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید 
دفتر مرکزی (خط ویژه)          52889000-021
ساعت اداری خانم دکتر شهاب 09197349500
ساعت غیر اداری آقای شیدایی 09199170040 
از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

 

مراحل ثبت شابک از طریق انتشارات

به خاطر داشته باشید، با یافتن انتشارات برای ثبت شابک و تحویل مدارک خود به آن ناشر می توانید تمامی کارها را به آن بسپارید. لازم نیست خودتان مراحل روند گرفتن شابک برای کتاب خود را طی کنید. شابک ثبت کردن عملی است که در کنار گرفتن مجوزهای مختلف توسط خود انتشارات صورت می گیرد. موسسه ساهورا در انجام کارهای قبل از چاپ کتاب تجربه کافی داشته و می تواند در اسرع وقت شابک کتاب شما را ثبت کند. نگران هیچ چیز نباشید و کارها را به دست ساهورا بسپارید.

سرعت انتشارات برای ثبت شابک

انتشارات برای ثبت شابک سرعت چاپ شما را بالا می برد. زیرا انتشارات ساهورا بنا به تجربه کاری بالا تمامی مراحل را چشم بسته می داند و همه کار ها را بدون هیچگونه اتلاف وقتی انجام خواهد داد. بنابراین اگر برای چاپ خود عجله دارید. کافی است مراحل چاپ آن را به دست ناشری مطمئن بسپارید. ساهورا بهترین انتشارات برای گرفتن شابک شماست. می توانید همین حالا با موسسه ساهورا تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن استفاده کنید.

هزینه انتشارات برای ثبت شابک

دقت داشته باشید که انتشارات برای ثبت شابک نمی تواند هزینه ای اضافی از مولف بگیرد. هنگامی که شما با انتشارات قرارداد چاپ کتاب می بندید تمامی هزینه ها در آنجا محاسبه شده و به مشتری اعلام می گردد. تمامی هزینه ها از جمله هزینه ثبت شابک همان مبلغ اولیه قرارداد است و موسسه ساهورا پس از آن هیچ هزینه ای بابت هیچ خدمتی از مشتری دریافت نخواهد کرد. پس برای صرفه جویی در هزینه های چاپ کتاب خود با ساهورا همراه باشید.

انتشارات برای ثبت شابک آنلاین

لازم نیست به دفتر انتشارات برای ثبت شابک به طور حضوری مراجعه کنید. می توانید چه به صورت آنلاین چه از طریق تماس تلفنی با مشاورین موسسه ساهورا تماس حاصل کرده و از آنها مشاوره رایگان گرفته و سوالات خود را مطرح کنید. پس از نتیجه گیری می توانید به سادگی از طریق سایت ساهورا سفارش خود را در انتشارات برای ثبت شابک وارد کنید. ساهورا تمامی کارها را خود انجام خواهد داد.

چاپ کتاب