اخذ مجوز چاپ کتاب می تواند تبدیل به مشکلی جدی شود اگر خود نویسنده که ناآشنا به روند امور اداری دریافت مجوز  چاپ کتاب می شود برای اخذ آن اقدام کند. اما اگر گرفتن مجوز کتاب به دست فرد یا موسسه ای آشنا به امور اخذ مجوز کتاب سپرده شود می تواند به سادگی و آسانی حل شده و هیچ مشکلی در این حین پیش نیاید.

اخذ مجوز چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040

تماس، واتس آپ، تلگرام


از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب چیست؟

اخذ مجوز چاپ کتاب مراحل گوناگونی دارد که به دو صورت می توان آن را انجام داد. اول اینکه خود مولف شخصا برای گرفتن مجوز کتاب خود اقدام کنید. مثلا باید به موسسه خانه کتاب مراجعه کرده و شماره شابک را از آنجا بگیرد و یا همچنین به کتابخانه ملی جهت انجام کارهای فهرست نویسی (فیپا) برود. همانطور که می بینید گرفتن مجوز نشر کتاب مراحل اداری مختلفی دارد که ممکن است برای مولف ناآشنا به این روند پیچیده باشد. بنابراین روش دوم سپردن اخذ مجوز چاپ کتاب به یک انتشارات مطمئن می باشد. در این راستا، موسسه ساهورا به قاطعیت مجوز کتاب شما را تضمین می کند و تمامی این مراحل را با حداکثر سرعت انجام داده و مجوز کتاب را تحویل شما می دهد.

چطور سریع مجوز چاپ کتاب بگیرید؟

همانطور که گفته شد، برای سرعت بخشیدن به روند اخذ مجوز چاپ کتاب باید به دنبال یک انتشارات مطمئن باشید تا بتواند روند گرفتن مجوز چاپ کتاب را سرعت بخشد. بنابراین تیم تخصصی ساهورا مفتخر است که آماده ی خدمت رسانی به عموم مشتریان گرامی بوده و مشکلات مولفان را در اخذ مجوز نشر کتاب حل کرده است. فقط کافی است همین حالا وارد سایت شده و با مشاورین متخصص و خبره ما تماس حاصل کنید.

 برای اخذ مجوز چاپ کتاب چکار کنید؟

جهت اخذ مجوز چاپ کتاب می توانید با موسسه ساهورا تماس بگیرید تا این موسسه صفر تا صد گرفتن مجوز کتاب را برای شما طی کند. دسترسی به این موسسه ساده است. کافیست فقط وارد سایت شوید و با شماره تماس جهت گرفتن مشاوره تماس حاصل کنید. مشاورین موسسه ساهورا بدون جانبداری و منفعت طلبی شما را در مسیر اخذ مجوز چاپ کتاب راهنمایی می کنند و می توانید با استفاده از راهنمایی و مشاوره آنها این روند را سریعتر انجام داده و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

اخذ مجوز چاپ کتاب

بهترین انتشارات برای اخذ مجوز کتاب کجاست؟

اگر برای اخذ مجوز چاپ کتاب خود به دنبال مناسبترین انتشارات هستید، باید اندکی مراقب باشید. این روزها که بازارهای مجازی رونق بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند، باید مراقب بود موسسات نامعتبر بود. به ویژه در مورد اخذ مجوز کتاب که با دادن وعده ها و گرفتن هزینه های هنگفت افراد را فریب می دهند. بنابراین با مطالعه و تحقیق در مورد سابقه موسسه ساهورا خواهید دید که این موسسه در طول سالها در حوزه اخذ مجوز چاپ کتاب فعال بوده و درصد بالایی از مشتریان از خدمات ارائه شده رضایت داشتند. به پشتوانه همین اعتماد و رضایت به جرات می توانیم بگوییم که موسسه ساهورا بهترین انتشارات برای اخذ مجوز کتاب می باشد.

اخذ مجوز چاپ کتاب