اینکه انتشارات تهران اکثر انتشارات کشور را تشکیل می دهند و اینکه اکثر انتشارات در تهران متمرکز هستند، موضوعی است که حوزه چاپ و نشر کتاب در سایر شهر ها را تحت شعاع قرار می دهد. مثلا دسترسی به انتشارات انقلاب برای کسانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند دشوار است. اما نگران نباشید. اگر ساکن تهران نیستید، برای چاپ کتاب خود در تهران می توانید از انتشارات ساهورا مشاوره و کمک بگیرید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040

تماس، واتس آپ، تلگرام


از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

چرا بهترین انتشارات تهران هستیم؟

انتشارات ساهورا این روزها تبدیل به بهترین انتشارات تهران شده است. اما چرا؟ ساهورا با ارائه خدمات آنلاین چاپ تهران این امکان را فراهم کرده تا عموم مشتریان از سراسر کشور بتوانند سفارش چاپ کتاب در تهران بدهند و بدون هیچ گونه محدودیتی با این موسسه در ارتباط باشند. همچنین در بین انتشارات تهران، ساهورا انتشاراتی است که از تیمی مجرب و حرفه ای در هر بخش از طراحی کتاب استفاده کرده و با دقت و توجه وسواسانه سعی دارد که کیفیتی مطلوب و عالی را با قیمتی متناسب و معقول در اختیار مشتریان بگذارد. شاید به جرات بتوان گفت که ساهورا سرآمد تمامی انتشارات تهران می باشد.

مقایسه ویژگی های انتشارات آنلاین ساهورا در تهران

در بین انتشارات تهران، با بکارگیری بیش از 5000 نفر از کارشناسانی حرفه ای و با تجربه در چاپ و نشر تهران و استفاده از راهبرد های خاص و ویژه توانسته است تبدیل به یکی از قدرتمندترین انتشارات تهران شود. ارائه ی مشاوره رایگان، امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی و عواملی دیگر در این موضوع نقش مهمی دارند. بنابراین اگر به دنبال چاپ کتاب در تهران هستید، در هر جایی که قرار دارید همین حالا میتوانید وارد سایت شده و از راهنمایی مشاوران ساهورا در انتشارت تهران کمک بگیرید.

ساهورا، ارزانترین انتشارات تهران در میدان انقلاب

در بین انتشارات تهران، موسسه ساهورا موسسه ای است که توانسته با به حداقل رساندن هزینه های اضافی و کاذب قیمتی معقول و مناسب را در انتشارت انقلاب ارائه کند. امکان پرداخت اقساطی، گستردگی انتخاب در انواع گزینه در طراحی جلد، قالب بندی، ویراستاری و ... این امکان را ایجاد کرده که مشتری خود بتواند قیمت را کنترل کند و ارزان ترین انتشارات تهران را در اختیار داشته باشد. برای پرداخت هزینه چاپ کتاب در تهران با قیمتی مناسب ساهورا را انتخاب کنید.

برای ثبت سفارش آنلاین در انتشارات تهران زمان را از دست ندهید.

برای ثبت سفارش در بهترین انتشارات تهران زمان را از دست ندهید. همین حالا در هر موقعیتی که هستید، به وسیله گوشی همراه و یا سیستم خانگی خود، وارد سایت ساهورا شوید. از مشاوره های رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. در میان انتشارات تهران ساهورا رضایت و اعتماد مشتری را اولویت خود قرار داده است.

چاپ کتاب