در راستای توزیع و گسترش انواع کتاب موسسه ساهورا به فکر تاسیس انتشارات کتب مذهبی قم افتاد. زیرا با بررسی های صورت گرفته و انجام تحقیقات گسترده مشاهده شده که نیاز به کتب مذهبی در انواع شهر ها به ویژه در شهر قم بسیار مشهود است. از این رو موسسه ساهورا به فکر راه اندازی انتشارات کتاب در قم برای نشرو چاپ کتاب مذهبی در قم افتاد تا بتواند با رفع نیاز جامعه در شهر های مذهبی خدمتی به مردم کشور عزیزمان کرده باشد. اگر به انتشارات کتب مذهبی در قم نیاز دارید این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

انتشارات کتب مذهبی قم

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

معرفی انتشارات کتاب مذهبی قم

انتشارات کتب مذهبی قم یکی از جدید ترین خدمات موسسه ساهورا است. برای شهروندان قم که به دنبال ناشری مطمئن جهت چاپ انواع کتب مذهبی هستند، انتشارات ساهورا می تواند بهترین گزینه باشد. اولا تاسیس این انتشارات در قم باعث سهولت دسترسی به این موسسه شده و دیگر برای استفاده از خدمات آن نیازی به سفر به  تهران نیست. دوما موسسه ساهورا سابقه طولانی در چاپ کتاب مذهبی دارد. از این رو می توان با یک تیر دو نشان زد و علاوه بر دسترسی آسان کاری با کیفیت نیز تحویل گرفت.

سریعترین انتشارات کتب مذهبی قم

همانطور که گفتیم موسسه ساهورا نیاز اهالی شهر قم را پیش بینی کرده و از این رو انتشارات کتب مذهبی قم را راه اندازی کرده است. این موسسه از تیمی کاملا حرفه و متخصص برای انجام امور خود بهره میگیرید که عضای این تیم همگی سابقه چندین ساله در تخصص خود دارند. از این رو این ناشر کتب مذهبی قم می تواند مراحل چاپ انواع کتب مذهبی را با سرعت بالا طی کرده و از اتلاف وقت در روند ویرایش و چاپ کتاب جلوگیری کند. بدین ترتیب پس از سفارش به موسسه ساهورا می توانید در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید.

سفارش آنلاین کتب مذهبی در انتشارات قم

برای سفارش در انتشارات کتب مذهبی قم می توانید همین حالا وارد سایت اینترنتی موسسه ساهورا شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط این موسسه سفارش خود را در سایت ثبت کنید. کارشناسان ساهورا در اسرع وقت سفارش شما را بررسی کرده و مراحل چاپ کتاب شما آغاز می شود. به همین سادگی می توانید از خدمات بهترین انتشارات برای چاپ کتاب مذهبی در قم استفاده کنید. موسسه ساهورا سالها برای کسب رضایت مشتریان خود تلاش کرده و سعی بر این دارد که بتواند سهمی در افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی کشور داشته باشد تا به نوعی دین خود را به فرهنگ اصیل ایرانی ادا کرده باشد.

انتشارات کتب مذهبی قم