انتشارات ایلام یکی دیگر از چندین شعب انتشارات ساهورا می باشد که به تازگی کار خود را به صورت اینترنتی آغاز کرده است. اگر ساکن ایلام هستید و قصد چاپ کتاب خود را دارید، نیازی نیست که به تهران یا شهر های دیگر سفر کنید. موسسه ساهورا نیاز مردم ایلام را شناسایی کرده و بهترین انتشارات در ایلام را راه اندازی کرده است. از این رو برای چاپ و نشر کتاب در ایلام می توانید به سایت موسسه ساهورا سر زده و با خدمات متنوع آن آشنا شوید. این ناشر کتاب در ایلام همیشه در دسترس بوده و آماده ارائه خدمات گسترده به مشتریان می باشد.

انتشارات ایلام

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

انتشارات ایلام با ثبت سفارش غیرحضوری

همانطور که گفتیم برای ثبت سفارش در انتشارات ایلام نیاز به مراجعه حضوری به دفتر موسسه نیست. می توانید به طور غیر حضوری و به صورت آنلاین وارد سایت موسسه ساهورا شده و سفارش اینترنتی خود را به سادگی و با صرف کمترین زمان و هزینه ثبت کنید. دسترسی به این سایت بسیار ساده بوده و کارشناسان ساهورا تمام وقت آماده پاسخ به سوالات شما هستند. می توانید هم از طریق تماس تلفنی و هم به طور آنلاین با کارشناسان این ناشر در ایلام در ارتباط باشید.

انتشارات ایلام ارزان قیمت

با توجه به اهمیت هزینه چاپ کتاب، انتشارات ایلام در نظر دارد تا با استفاده از راهکارهایی هزینه انتشارات کتاب در ایلام را به حداقل برساند. این موسسه برای دانشجویان تخفیف های ویژه ای در نظر دارد تا این قشر از جامعه بتوانند با خیالی راحت کتاب خود را به چاپ رسانده و بدین ترتیب قدمی در راستای توسعه صنعت کتاب و کتابخوانی بردارند. همچنین می توانید از شرایط اقساطی موسسه ساهورا برای چاپ کتاب خود نیز بهره ببرید.

انتشارات ایلام با سریعترین تحویل

انتشارات ایلام با بکارگیری مسئولان و کارشناسان با تجربه متعهد می شود که چاپ کتاب شما را در حداقل زمان انجام دهد. زیرا با وجود تجربه بالا خطا و اتلاف وقت در پروسه چاپ کتاب به حداقل می رسد. از این رو اگر به دنبال انتشارات کتاب در ایلام هستید که بتواند سر موعد کتاب شما را تحویل دهد بدون شک ساهورا بهترین گزینه است. با وجود موسسه ساهورا نگران تحویل کتاب خود نباشید.

انتشارات ایلام معتبر و با کیفیت

انتشارات ایلام ساهورا به عنوان معتبر ترین انتشارات در این شهر آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. انتشارات آنلاین ایلام با بکارگیری تیمی مجرب و حرفه ای، کاری با کیفیت ارائه کرده و توانسته درصد بالایی از رضایت مشتریان خود را کسب کند. انتشارات ساهورا سابقه طولانی مدتی در حوزه چاپ و نشر کتاب دارد و در طی این سالها اعتبار زیادی در بین سایر موسسات کسب کرده است.

انتشارات ایلام