مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی با سایر کتاب ها هیچ تفاوتی وجود ندارد. موسسه ساهورا طبق قرارداد خود اخذ مجوز با چاپ کتاب را با یکدیگر انجام می دهد و بابت گرفتن مجوز هیچ هزینه ای دریافت نمی کند. موسسه ساهورا بهترین ناشر داخلی کشور است که قیمت های مناسب و خدمات گسترده آن بسیار معروف می باشد.

آیا برای کتاب رمان به زبان انگلیسی مجوز چاپ صادر میگردد؟

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی نیز مانند سایر کتاب ها می تواند مجوز چاپ بگیرد و هیچ تفاوتی وجود ندارد. معمولا در اکثر قریب به اتفاق مواقع کسانی که خواهان چاپ کتاب رمان انگلیسی در کشور هستند مؤلفان داخلی هستند که برای تقویت رزومه خود یا تأمین کتب دانشگاهی اقدام به تألیف چنین کتاب هایی می کنند و یا ایرانیان مقیم خارج از کشور می باشند که می خواهند کتاب خود را در داخل کشور ایران نیز به چاپ برسانند. در هر صورت موسسه ساهورا، مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی هم می گیرد و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. به یاد داشته باشید که در قراردادهای اخذ مجوز چاپ کتاب، چاپ کتاب نیز بخشی از آن بوده و هیچ ناشری فقط مجوز چاپ برای کتاب نمی گیرد چون فرایندی است که فقط ناشر می تواند درخواست دهد. درموسسه ساهورا اخذ مجوز برای کتاب از نهادهای مربوطه رایگان است و فقط هزینه های چاپ کتاب محاسبه می گردد.

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی نیز مشابه با سایر کتاب ها صادر می شود

  

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید. 

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021 

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100 

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620 

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500 

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030 

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084 

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040 

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

معتبر ترین ناشر برای مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی توسط موسسه ساهورا انجام می گیرد و مشابه با سایر کتاب هاست و هیچ تفاوتی وجود ندارد. موسسه ساهورا در زمینه اخذ مجوز، ویراستاری، چاپ کتاب، تعرفه های بسیار عالی و با قیمت مناسب و عمل به تعهدات خود نسبت به مشتری، هر سال به عنوان ناشر برتر کشور در اکثر ماه های سال انتخاب می گردد و در این زمینه بسیار معتبر است. توجه داشته باشید که انتخاب یک ناشر معتبر برای گرفتن مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی و سپس چاپ آن به شما این اطمینان خاطر را می دهد که با یک تیم حرفه ای سروکار دارید که عمل به تعهدات و وظایف مهمترین کار آنهاست. عملیات اخذ مجوز در سریعترین زمان ممکن انجام می گیرد و فرایندهای صفحه آرایی و طراحی جلد با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سریعترین زمان انجام خواهند شد. موسسه ساهورا کلیه روند چاپ کتاب شما را از مرحله بازخوانی اثر و ویراستاری تا اخذ مجوز و سپس چاپ کتاب، در سریعترین زمان ممکن طی خواهد کرد.

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی