به دنبال ارتباط با ناشران کتاب هستید؟ لازم است که دسترسی به ناشران کتاب داشته باشید؟ آیا برای چاپ کتاب یا هر چیز دیگری نیاز به آدرس ناشران کتاب دارید؟ تمامی این اطلاعات را می توانید از موسسه ساهورا بگیرید. ضمن اینکه موسسه ساهورا یکی از موفق ترین انتشارات است که دسترسی به آن ساده می باشد. در موسسه ساهورا برعکس سایر موسسات برای ارتباط با ناشران لازم نیست به دردسر بیوفتید و آخر سر هم نتوانید شماره ای از آنها پیدا کنید. آدرس و شماره تلفن های ساهورا در سایت ناشران کتاب موجود است و فقط کافی است تلفن را بردارید و تماس بگیرید.

چاپ کتاب

موسسه آموزشی تالیفی ارشدان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)                 021476255

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                    09197349500

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

برای ارتباط با ناشران کتاب چه کنیم؟

جهت برقراری ارتباط با ناشران معمولا می توان به سایت انتشارات مورد نظر سر زد. در سایت موسسه ساهورا برای تماس با ناشران کتاب هم می توانید به صورت آنلاین و هم از طریق تماس تلفنی اقدام کنید. مشاوران، کارشناسان و مسئولان این موسسه در کل طول روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

آیا میتوان با ناشران کتاب آنلاین در ارتباط بود؟

بله، در موسسه ساهورا می توان با ناشران کتاب هم به صورت آنلاین و هم با تماس تلفنی در ارتباط بود. ارتباط با انتشارات کتاب ساهورا خیلی ساده است. کافی است وارد سایت ساهورا شوید و به سادگی با مشاورین و کارشناسان چاپ کتاب ساهورا به صورت اینترنتی و آنلاین ارتباط بر قرار کنید. کارشناسان ساهورا آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

سریعترین راه ارتباطی با ناشران کتاب در تهران

جهت برقراری ارتباط با ناشران کتاب در تهران لزومی به طی مسافت های طولانی و تحمل ترافیک سنگین شهری نیست. حتی اگر در شهری به غیر از تهران ساکن هستید به هیچ وجه لازم نیست برای برقراری ارتباط با ناشران کتاب به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه کنید. کافی است از منزل خود وارد سایت ساهورا شوید و اطلاعات لازم برای چاپ کتاب را دریافت کنید و پس از توافق حتی می توانید قرارداد چاپ کتاب خود را نیز در شهر خود امضا کرده برای موسسه ساهورا ارسال کنید. پس برای برقراری ارتباط با ناشران کتاب همین حالا وارد سایت ساهورا شوید.

چاپ کتاب